Algemeen-bestuur

Periode

Huidig

Fracties

Water Natuurlijk

Bekijk pagina
Leden van Water Natuurlijk
  1. Esmée Pater Fractievoorzitter
  2. Elsbeth Brandsma Fractielid
  3. Matthijs Jansen Fractielid
  4. Wim Konter Fractielid
  5. Amke Vrielink Fractielid
  6. Wilfried Gerner Fractievolger

CDA

Leden van CDA
  1. Henk Oegema Fractievoorzitter
  2. Miranda Wesselink Fractielid
  3. Bert Otten Fractievolger

Ongebouwd

Bekijk pagina
Leden van Ongebouwd
  1. Frits Timmerman Fractievoorzitter
  2. Hans Pereboom Fractielid
  3. Louise Trompert-Vrielink Fractievolger

VVD

Leden van VVD
  1. Carmen Hunger Fractievoorzitter
  2. Hans Wijnen Fractielid
  3. Susan van der Salm Fractievolger

ChristenUnie

Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. Betty Poutsma Fractievoorzitter
  2. Jos Schouten Fractielid
  3. Cees Naberman Fractievolger

SGP

Leden van SGP
  1. Jan Visscher Fractievoorzitter
  2. Arie den Uijl Fractievolger

Natuurterreinen

Bekijk pagina
Leden van Natuurterreinen
  1. Wendy Olivier Fractievoorzitter
  2. Rolph Bentinck van Schoonheten Fractielid

Gemeentebelangen Drenthe~Overijssel

Bekijk pagina
Leden van Gemeentebelangen Drenthe~Overijssel
  1. Jolande Onderdijk-Schroten Fractievoorzitter
  2. Annelies Tiemens Fractielid
  3. Erik Dahmen Fractievolger

BBB

Leden van BBB
  1. Jan Woldring Fractievoorzitter vanaf 01-04-2024
  2. René Bos Fractielid
  3. Jos ter Horst Fractielid
  4. Nicole Koks Fractielid
  5. Jan Hendrik Koning Fractielid
  6. Cor Land Fractielid
  7. Koos Rabbers Fractielid
  8. Harry Schuiling Fractielid vanaf 25-06-2024
  9. Folkert Stienstra Fractielid

Partij voor de Dieren

Bekijk pagina
Leden van Partij voor de Dieren
  1. Anna van der Maas Fractievoorzitter
  2. Marion Degeling Fractievolger vanaf 30-01-2024

Natuur en Omgeving

Bekijk pagina
Leden van Natuur en Omgeving
  1. Theo Scheper Fractievoorzitter vanaf 30-01-2024

Bestuur & Organisatie

Dagelijks Bestuur

Bekijk pagina
Leden van Dagelijks Bestuur
  1. Dirk-Siert Schoonman Voorzitter
  2. Els van Grol Secretaris directeur
  3. Nicole Koks Lid van het dagelijks bestuur
  4. Hans Pereboom Lid van het dagelijks bestuur
  5. Miranda Wesselink Lid van het dagelijks bestuur
  6. Hans Wijnen Lid van het dagelijks bestuur

Algemeen Bestuur

Bekijk pagina
Leden van Algemeen Bestuur
  1. Dirk-Siert Schoonman Voorzitter
  2. Els van Grol Secretaris directeur
  3. Harry Schuiling Lid van het dagelijks bestuur vanaf 25-06-2024
  4. Rolph Bentinck van Schoonheten Lid van het algemeen bestuur
  5. René Bos Lid van het algemeen bestuur
  6. Elsbeth Brandsma Lid van het algemeen bestuur
  7. Jos ter Horst Lid van het algemeen bestuur
  8. Carmen Hunger Lid van het algemeen bestuur
  9. Matthijs Jansen Lid van het algemeen bestuur
  10. Nicole Koks Lid van het algemeen bestuur
  11. Jan Hendrik Koning Lid van het algemeen bestuur
  12. Wim Konter Lid van het algemeen bestuur
  13. Cor Land Lid van het algemeen bestuur
  14. Henk Oegema Lid van het algemeen bestuur
  15. Wendy Olivier Lid van het algemeen bestuur
  16. Jolande Onderdijk-Schroten Lid van het algemeen bestuur
  17. Esmée Pater Lid van het algemeen bestuur
  18. Hans Pereboom Lid van het algemeen bestuur
  19. Betty Poutsma Lid van het algemeen bestuur
  20. Koos Rabbers Lid van het algemeen bestuur
  21. Theo Scheper Lid van het algemeen bestuur
  22. Jos Schouten Lid van het algemeen bestuur
  23. Folkert Stienstra Lid van het algemeen bestuur
  24. Annelies Tiemens Lid van het algemeen bestuur
  25. Frits Timmerman Lid van het algemeen bestuur
  26. Jan Visscher Lid van het algemeen bestuur
  27. Amke Vrielink Lid van het algemeen bestuur
  28. Miranda Wesselink Lid van het algemeen bestuur
  29. Hans Wijnen Lid van het algemeen bestuur
  30. Jan Woldring Lid van het algemeen bestuur
  31. Anna van der Maas Lid van het algemeen bestuur
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens